Tylko od Państwa zależy, czy wybierzecie pokój ze wszystkimi wygodami w pawilonie, czy klimatyczny domek pośrodku stuletniego, sosnowego lasu. Wyboru można dokonać już teraz, przed monitorem komputera. Oto nasza oferta noclegowa:

Pawilon

Pokoje w pawilonie usytuowanym w głównym kompleksie ośrodka, wyposażone są we wszelkie wygody: w pełni wyposażoną łazienkę (wanna, WC i umywalka), telewizor LCD z pełną ofertą kanałów cyfrowej telewizji naziemnej, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Większość pokoi posiada także przestronny balkon.

Domki dwuosobowe

Najbardziej klasyczne rozwiązanie: przestronny pokój z dwoma łóżkami i aneks z WC oraz umywalką spełnią potrzeby większości gości. Dodajmy do tego przestronny ganek – idealny punkt, wokół którego koncentruje się popołudniowe lub wieczorne grillowanie, gdzie chce się nucić „Just tea for two, And two for tea” – i po prostu otrzymujemy idealne miejsce na spędzenie niezapomnianego urlopu.

 

Domki czteroosobowe

Idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi. Wyposażone są w duży pokój ze ścianką działową, który w efekcie daje dwa pomieszczenia, każde z dwoma łóżkami. Do dyspozycji gości oczywiście łazienka z umywalką i WC oraz przestronny ganek.

 

Domki pięcioosobowe

Duża rodzina? A może przyjeżdżacie do Posejneli z grupą przyjaciół? Wybierzcie domki przystosowane dla 5 osób! To największe domki w naszym ośrodku. Posiadają dwa pokoje (duży z 3 łóżkami i nieco mniejszy z dwoma), łazienkę z WC i umywalką oraz oczywiście przestronny ganek. Większość czasu i tak będziecie spędzali na świeżym powietrzu, ale po powrocie do tego domku nie zabraknie miejsca na rozprostowanie kości!

 

Chatki

Przyjechałeś tylko na weekend? Jesteś wędkarzem, który spędza całe dnie (i pół nocy) na jeziorze? Nie szukasz wygód, tylko najbardziej ekonomicznego rozwiązania? Charakterystyczna i klimatyczna chatka ze spiczastym dachem jest idealnym rozwiązaniem dlka Ciebie. Posiada umywalkę i bez problemu pomieści dwie osoby, których snu nic nie zakłóci.